< Tootja Ülevaade – SIBIS

Hakka talumeheks

SIBIS on loodud talumeestele. Anname kogu süsteemi kasutamiseks, et talumehed saaksid leida uusi kliente, hoida kliendisuhteid ja müüa kvaliteetset kaupa üle-Eesti ilma ise kohale minemata.

SIBIS eelised

SIBIS maksab talumeestele kordades rohkem, kui supermarketid ja kokkuostjad. Lihtne hinnastamise süsteem jätab talumehele vabaduse müüa oma tooteid selle hinnaga, mis töö väärt on.

SIBIS koostöös Omniva ja SmartPostiga suudab toimetadatalukauba üle-Eesti vaid ühe ööpäevaga. Enam ei pea piirduma vaid kodu uksel müümisega.

Kasutajamugavus on süsteemi kõige olulisem aspekt. Oleme muutnud tellimuste vastu võtmise ja pakkide saatmise teie jaoks võimalikult mugavaks, et saaksite tegeleda kõige olulisema - talupidamisega.

Unustasid oma detailid?

Tootja eelised

kasutades SIBIS lahendusi

ROHKEM TULU

SIBIS maksab talumeestele ja tootjatele kordades rohkem, kui supermarketid ja muud kokkuostjad. Lihtne hindade süsteem jätab talumehele vabaduse müüa oma tooteid hinnaga, mis töö väärt on.

MÜÜ ÜLE EESTI

SIBIS koostöös Omniva ja SmartPostiga suudab toimetada toidukauba üle-Eesti vaid ühe ööpäevaga. Enam ei pea piirduma ainult kodu uksel müümisega.

LIHTNE KASUTADA

Kasutajamugavus on süsteemi kõige olulisem aspekt. Oleme muutnud tellimuste vastuvõtmise ja pakkide saatmise teie jaoks võimalikult mugavaks, et saaksite tegeleda kõige olulisema - hea toidu kasvatamise ja tootmisega.

KUIDAS TOIMIB?

KOOSTA PAKK

Klient tellib toidupaki. Tellimise kohta tuleb info talumehe kontole. Pakkide komplekteerimisel tuleb olla hoolikas, et klient saaks tunda ainult rõõmu saadud pakist.

KULLER TULEB JÄRGI

SmartPOST või Omniva kuller tuleb pakidele järgi. Oluline on, et pakk oleks kinnine ja korrektsed pakikaardid ja kleebised peal.

KAUP KLIENDI JUURES

Järgmisel päeval toimetab kuller kauba kliendile koju, kontorisse või sobivasse pakiautomaati. Oluline on anda ka tagasisidet, et muuta süsteemi paremaks.

Lihtne haldussüsteem

 • LISA JA MUUDA TOOTEID

  Tootja saab lisada ja muuta tooteid ning hinnastust. Samuti on võimalus teha sooduskampaaniaid.
 • TÄIDA TELLIMUSI

  Halduspaneelis on lihtne ülevaade tellimustest. Talumees saab muuta tellimuse olekut ja vajadusel võtta kliendiga ise ühendust.
 • VAATA RAPORTIT

  Müügiraport annab põhjaliku ülevaate tehtud müügist. Raportist leiab müügitulemused, kõige populaarsemad tooted ja palju muud.

KUIDAS LIITUDA?

SIBIS on talutoodete ja regionaalsete tootdete platvorm. Otsime regionaalselt kasvatatud ja toodetud kaupa. Ettevõtted, mis toodavad töödelduid kaupa, saavad liituda SIBIS platvormiga, kui tootmisel on kasutatud vähemalt 25% regionaalsete talumeeste toodangut.

Me ei aksepteeri järgmisi tooteid:

 • Käsitöö
 • Liigselt töödeldud või praetud toit
 • Energiajoogid
 • Loomatoit
 • Mitte-toiduaineid (Näiteks lilled, küünlad)

Nüüd, kus sa tead et sinu toodang võiks sobida meie platvormi, palun tutvu SIBIS kasutamistingimustega ja KKK sektsiooniga.  Seal saad vastused kõige tihedamani uuritud küsimustele. Oluline on enne liitumist olla kursis täpsete tingimustega, et hilisemaid probleeme vältida.

Oluline teada platvormi kasutamisel:

 • Tootjal tuleb pakendada tooted sobivasse pakendisse. Täpsemad pakendamise juhendid on leitavad siit: SmartPOST pakendamise juhend ja Omniva kulleri pakendamise juhend. Soovitame kasutada Pakendikeskuse poolt pakutavaid pappkaste.
 • Igale pakile tuleb kleepida pakikaart ja SIBIS kleeps. Pakikaardid ja kleepsud saab printida välja. Kleepsude printimisel tuleb veenduda trükikvaliteedis ja kleepida nähtavale kohale.
 • Saadetavad tooted peavad olema garanteeritud värsked ja vastama kõikidele seadustele ja nõuetele. Toodete värskus ja kvaliteet on SIBISe esimene väärtuspakkumine.
 • SIBIS platvorm võtab iga müügi pealt 25% teenustasu. Lisaks peab talumees arvestama osalise transpordikulu maksmisega. Teenustasu läheb platvormi üleval hoidmisele, arendamisele ja turundustegevusele.
 • SIBIS jätab endale õiguse rakendada kuni -25% soodustusi toodetele ilma talu ette teavitama. Soodustus jagatakse SIBIS ja tootja vahel võrdselt. Tingimus on vajalik näiteks Minu SIBIS boonusprogrammi toimimiseks.

Täpsemad tingimused: SIBIS kasutamistingimused

Nüüd, kui oled tutvunud ka tingimustega, esita taotlus SIBIS platvormis oma talukauba müümiseks.

Registreeri ennast SIBIS keskkonda kui tootja külastades Minu Konto lehte.

 

Sinu taotlus vaadatakse lähimate päevade jooksul meie meeskonna poolt üle. Platvormiga liitumiseks on oluline saata proovipakk SIBISele, kontrollime kvaliteedi üle ja vajadusel aitame tootepiltide tegemisega. (Täpsem info tuleb peale registreerimist meilile) Kui kõik andmed on õiged ja tingimused täidetud, kinnitab meie meeskond teid SIBIS tootjaks.

Nüüd, kui oled kinnitatud SIBISe meeskonna poolt, hakka looma oma profiili. Lisa pilt, tootja andmed ja lae üles esimesed tooted.

Oluline on toodete lisamisel sisestada täpne ja huvitav info. Kvaliteetne tootepilt on eduka müügi aluseks. Internetist autoriõigusteta piltide kasutamine on keelatud. Soovi korral on SIBISe meeskond valmis tegema pilkupüüdvad tootefotod. Täpsem info ja tingimused saatetakse teile meilile.

Huvitav tootja profiil ja pildid ettevõtmisest ning meeskonnast aitavad luua paremat isikliku kontakti kliendi ja tootja vahel. Näidake oma tegemisi läbi piltide ja videode. Vajadusel on SIBISe meeskond valmis tulema teile appi pilte ja videosid tegema. Soovi korral kirjutage talumees@sibis.ee

Tasub hoolikalt veenduda, et esimeste tellimustega sujuks kõik suurepäraselt. SIBIS platvorm toimib arvustuste alusel. Peale tellimist annavad klient ja tootja teineteisele tagasisidet. Iga positiivne tagasiside kutsub inimesi ostma.

Esimeste müükide tegemine on kõige raskem. Klientide usalduse võtmine võib võtta aega. Oluline on pakkuda parimat kvaliteeti ja sõbralikku teenindust talu poolt. Kliente saab ergutada erinevate kampaaniate ja pakkumistega. SIBIS meeskond aitab teid kampaaniate üles seadmisel ja sobivate tulemuste saavutamisel.

LIITU SIBIS PLATVORMIGA

Esita taotlus ja hakka toidukaupa SIBIS platvormi kaudu müüma.
ÜLES
_DSC1849

VÄRSKED RETSEPTID SINU POSTKASTI

Liitu SIBIS uudiskirjaga ja saa kõige uuemad retseptid ja pakkumised postkasti.

Saadame sulle retsepte ja parimaid pakkumis.