< Privaatsus – SIBIS

Hakka talumeheks

SIBIS on loodud talumeestele. Anname kogu süsteemi kasutamiseks, et talumehed saaksid leida uusi kliente, hoida kliendisuhteid ja müüa kvaliteetset kaupa üle-Eesti ilma ise kohale minemata.

SIBIS eelised

SIBIS maksab talumeestele kordades rohkem, kui supermarketid ja kokkuostjad. Lihtne hinnastamise süsteem jätab talumehele vabaduse müüa oma tooteid selle hinnaga, mis töö väärt on.

SIBIS koostöös Omniva ja SmartPostiga suudab toimetadatalukauba üle-Eesti vaid ühe ööpäevaga. Enam ei pea piirduma vaid kodu uksel müümisega.

Kasutajamugavus on süsteemi kõige olulisem aspekt. Oleme muutnud tellimuste vastu võtmise ja pakkide saatmise teie jaoks võimalikult mugavaks, et saaksite tegeleda kõige olulisema - talupidamisega.

Unustasid oma detailid?

Privaatsus

Teeme kõik, et kaitsta sibis.ee kasutajate andmeid. Kliendiandmete hoidmisel ja väljastamisel lähtume järgmistest tegevuspõhimõtetest:

Isiklik informatsioon
Kui soovid saada sibis.ee kasutaja staatust, siis registreerumisel küsime sinult näiteks nime, e-maili aadressi, telefoninumbrit jne.

  • Sinu e-maili aadressi avaldame vaid kliendile (kui oled müüja) ja müüjale (kui oled ostja)
  • Me piirdume info kogumisel vähimaga, mida vajame klientide kvaliteetse teenindamise huvides
  • Me ei avalikusta kliendiandmeid ühelegi kolmandale isikule, välja arvatud SIBIS poolt sätestatud erijuhul
  • Me püüame hoida kliendiandmeid täielikena, ajakohastena ning korrektsetena
  • sibis.ee võimaldab muuta või teha parandusi oma isiklikes andmetes igal hetkel. Et seda teha, tuleb sul sisse logida ning minna Minu SIBIS > Konto seaded. Seal saad teha kõik vajalikud muudatused.

Informatsioon kõigi sibis.ee külastajate kohta
Põhiliselt kogume andmeid oma külastajate kohta üldiselt, näiteks: missugust lehekülge kõige rohkem külastatakse ja missugust teenust kasutatakse. Kasutame sellist infot statistilistel eesmärkidel. See aitab meil välja selgitada, mis huvitab kliente kõige rohkem ja mis on nende jaoks vajalik. Tänu sellisele infole saame parandada oma teenuste kvaliteeti.

 

ÜLES
_DSC1849

VÄRSKED RETSEPTID SINU POSTKASTI

Liitu SIBIS uudiskirjaga ja saa kõige uuemad retseptid ja pakkumised postkasti.

Saadame sulle retsepte ja parimaid pakkumis.