< KKK – SIBIS

Hakka talumeheks

SIBIS on loodud talumeestele. Anname kogu süsteemi kasutamiseks, et talumehed saaksid leida uusi kliente, hoida kliendisuhteid ja müüa kvaliteetset kaupa üle-Eesti ilma ise kohale minemata.

SIBIS eelised

SIBIS maksab talumeestele kordades rohkem, kui supermarketid ja kokkuostjad. Lihtne hinnastamise süsteem jätab talumehele vabaduse müüa oma tooteid selle hinnaga, mis töö väärt on.

SIBIS koostöös Omniva ja SmartPostiga suudab toimetadatalukauba üle-Eesti vaid ühe ööpäevaga. Enam ei pea piirduma vaid kodu uksel müümisega.

Kasutajamugavus on süsteemi kõige olulisem aspekt. Oleme muutnud tellimuste vastu võtmise ja pakkide saatmise teie jaoks võimalikult mugavaks, et saaksite tegeleda kõige olulisema - talupidamisega.

Unustasid oma detailid?

Korduma kippuvad küsimused

SIBISe tiim on koostanud kõike vajalikku sisaldavad paketid ning samuti võib loomulikult kõik tooted ise välja valida, mis kõige sobivamad. Kui sobivaim pakett või tooted leitud tuleb kaup lihtsalt ostukorvi lisada ja suunduda maksma.
Esmakordselt Eestis on võimalik tellida talukaup ka mobiilirakendusest, mille saab ära ühendada enda krediitkaardiga ning toodete ostmiseks ei pea isegi äpist lahkuma.
Kaupa saab tellida teie poolt vabalt valitud sihtkohta üle Eesti. Pole vaja teha muud, kui kirjutada tellimisankeeti aadress või valida sobiv pakiautomaat ning meie toimetame kauba 1-2 päeva jooksul teile kohale. Kauba võib tellida nii koju, tööle kui ka postiautomaati. Transpordipartneritena kasutame SmartPOST, SmartKULLER ja Omniva kulleri lahendusi.
Kohalevedu maksab kõikjal Eestis SmartKULLER kulleriga 6.50€ ja Omniva kulleriga 9.90€.  Peale selle on võimalus tellida kaup SmartPOST pakiautomaati, mis on kõige odavam variant ja maksab 4.90 € Pakk tuuakse kulleriga ukseni või lähimasse automaati teie valitud päeval ja kohas. SmartPOST või SmartKULLER teenusega tuuakse ühe hinnaga kohale mitme talu tooted. Omniva kulleril tuleb tasuda transporti iga talu kohta eraldi.

Makset saab teha mugavalt internetis omale sobival viisil.

 Deebet või krediitkaardiga: makse tegemiseks ei ole vaja lehelt lahkuda. Salvesta kaart Minu SIBIS kontoga ja järgmisel korral tee makse kahe klikiga.

 Eesti pangalinkidega: kasuta maksel mugavaid Eesti pankade makselinke. Maksa Swedbanga, SEB, LHV, Nordea, Danske Banga või Krediidipanga konto kaudu.

 Paypaliga: turvalise Paypali maksete tegemisel tuleb sisestada vaid kasutajatunnus ja parool. Paypal on levinud maksemeetod Ameerikas ja Euroopas.

Samuti on võimalik vormistada ka püsitellimus, mis tänu süsteemile kindla aja tagant saadab Teile paketi ja otsekorraldusarve. Esmakordselt Eestis on võimalik tellida talukaup ka mobiilirakendusest, mille saab ära ühendada enda krediitkaardiga ning toodete ostmiseks ei pea isegi äpist lahkuma.
Kaup toimetatakse kohale üldjuhul 1-2 päeva jooksul (välja arvatud nädalavahetuseti) või teie poolt valitud kuupäevaks. Soodsama tarne saamisel võib olla SIBIS poolt määratud tarnepäevad või tarne võib olla kokkuleppel talumehega.
Kiire tarne võimaldab pakkuda kõige värskemat toidu elamust. Kiiresti riknevate toiduainete puhul kasutavad talumehed spetsiaalseid kaste ja jahutusseadmeid, mis hoiavad tooted värskena Teie juurde transpordil. Tooted tulevad otse talust ja riknemine on peaaegu võimatu.
Meie kodulehelt leiab väga palju erinevaid retsepte, mida tellitud toodetest valmistada saab. Vali lihtsalt tooraine, mida kindlasti kasutada tahad ja süsteem pakub välja seda sisalduvad toiduretseptid. Inspiratsiooni võib leida ka kokkaraamatutest, internetist või tasub järginda vanaema soovitusi.
Ära muretse! Me võime jätta kasti sinu ukse taha. Juhul kui see pole Teie naabruskonnas võimalik, pakume välja järgnevad lahendused:
  • Anna meile enda sõbraliku naabri aadress, kes hiljem Teile paki üle annab.
  • Lase pakk toimetada oma töökohta.

Kui esimesel korral ei õnnestu pakki sulle üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt sinu soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.

Eestis ja väljaspool on mitmeid taluturge, talukaupade laialivedajaid. Tarnime koostöös kohaliku pakivedajaga teisipäevast laupäevani üle Eesti. Samuti pakume terviklahendust ja talumeeste kohta täpset infot.
Esmakordselt Eestis on võimalik tellida talukaup ka mobiilirakendusest, mille saab ära ühendada enda krediitkaardiga ning toodete ostmiseks ei pea isegi äpist lahkuma.

Kui soovid toetada talumehi nagu meie on SIBIS ainuõige valik.

SIBISe öppi saab enda telefoni tõmmata Google Playst ja Apple Storest.

 

ÜLES
_DSC1849

VÄRSKED RETSEPTID SINU POSTKASTI

Liitu SIBIS uudiskirjaga ja saa kõige uuemad retseptid ja pakkumised postkasti.

Saadame sulle retsepte ja parimaid pakkumis.